עורך דין תאונות תלמידים

ע"פ חוק לימוד חובה, כל רשות מקומית מחויבת לבטח את התלמידים אשר לומדים במוסדות החינוך שבתחומה וזכאים לחינוך חינם, דהיינו, כל ילד מגיל 3 הלומד בגן ילדים ועד גיל 18.

ילדכם מבוטח בגין אירוע תאונתי בכל שעות היממה, כלומר בין אם נפגע במהלך משחק כדורגל בביה"ס או לאחר שעות הלימודים בעת משחק עם חבריו בגינה הציבורית.

ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי בגין נכות צמיתה, נכות זמנית וגם החזר הוצאות רפואיות הקשורות במישרין לאירוע התאונה.

טיפול לקוי וחסר הנחיה מקצועית על ידי עו"ד מומחה בתחום, וזאת כבר בסמוך למועד קרות התאונה, יגרום לאי דיוקים בפרטים שנמסרים לחברת הביטוח ויקל על חברת הביטוח להתנער מאחריותה תשלום, וכתוצאה מכך יגרום להליך להפוך מתביעה רגילה לתביעה שמתדיינת בבית משפט ואורכת שנים רבות וכוללת הוצאה כספית נוספת.

עפ"י החוק כל ילד מגיל הגן, דהיינו מגיל 3 שנים ועד גיל 18 מבוטח בפוליסת תאונות אישיות ע"י רשות החינוך המקומית שבתחומה נמצא מוסד החינוך.

מהי תאונות תלמידים/ילדים?

תאונת תלמידים/ילדים הינה כל תאונה (למעט תאונת דרכים / פעולת איבה / תאונת עבודה) כגון: נפילה בגן, בביה"ס, במגרש המשחקים או בכל מקום אחר וכל חבלה גופנית אחרת שנגרמה לילדכם.

הידעת?

  1. ביטוח תאונות אישיות מכסה את ילדכים בכל שעות היממה ובכל ימות השנה כולל ימי חופשה בהם הילד נמצא מחוץ למסגרת החינוכית.
  2. ניתן להגיש תביעה החוסה תחת הגדרת ביטוח תאונות אישיות תלמידים עד גיל 21, וזאת גם אם התאונה אירעה לפני שנים רבות.
  3. הורה מלווה שנפצע בעת השתתפות בפעילות המוסד החינוכי בו לומדים ילדיו זכאי להגיש תביעה לקבלת פיצוי מפוליסת ביטוח תאונות אישיות תלמידים.
  4. ניתן להגיש תביעה הנכללת בהגדרת תאונות אישיות תלמידים עד גיל 21, גם אם ילדכם נפגע בתאונה שהתרחשה שנים רבות קודם לכן.
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 26 ביקורות
×
js_loader